Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

lwow-2019

Termin: 26-28.07.2019

Pielgrzymka na proponowanym szlaku to wyprawa do korzeni Polski - do kwintesencji Kresów. To okazja do zadumy na polach wielkich bitew, na ruinach twierdz i klasztorów, na cmentarzach i kirkutach, w stepie i w puszczy, nad jarami i rzekami. Tu poczujemy ducha naszych przodków, tu możemy zrozumieć Rzeczpospolitą Wielu Narodów.

1 dzień (26.07.2019 piątek):
Wyjazd o godzinie 3:00, przejazd na przejście graniczne, odprawa celno-paszportowa. Ok. południa przyjazd do Lwowa i zwiedzanie: Stare Miasto: Baszta Prochowa, Arsenał, kościół i klasztor Dominikanów, rynek z Ratuszem otoczonym czterema studniami, kamienice, Katedra Ormiańska, Katedra Łacińska (Msza Św.), Opera. Powrót na obiadokolację i nocleg do hotelu.

2 dzień (27.07.2019 sobota):
Po śniadaniu przejazd do Poczajowa – największego sanktuarium Maryjnego Kresów Wschodnich (cudowny obraz MB Poczajowskiej, odciski stóp MB, szczątki św. Hioba). Dojazd do Krzemieńca – miasta Juliusza Słowackiego (Liceum Krzemienieckiego z potężnym kościołem Jezuitów, dworkiem Januszewskich z Muzeum Słowackiego). Wieczorem powrót do hotelu w okolicach Lwowa, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień (28.07.2019 niedziela):
Po śniadaniu dalsze zwiedzenie Lwowa: Sobór św. Jura (katedra grekokatolicka), kościół św. Elżbiety, Zespół Uniwersytetów Lwowskich (m.in. Uniwersytet Lwowski założony przez króla Jana Kazimierza w 1661 r. i Politechnika Lwowska), Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich. Ok. godz. 14:00 obiad w restauracji i wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce ok. północy.

Cena: 550 złotych/os.

 Cena obejmuje:

  • Przejazd podczas realizacji pielgrzymki autokarem turystycznym
  • 2 noclegi w hotelu (pokoje 2-, 3-osobowe z łazienkami)
  • 2 śniadania w hotelu, 2 obiadokolacje
  • Obiad w ostatnim dniu pielgrzymki
  • Opieka pilota
  • Opieka duszpasterza
  • Ubezpieczenie NNW i KL

 Cena nie obejmuje:

  • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty za przewodników miejscowych, słuchawki, opłaty turystyczne związane z realizacją programu – ok. 70 ZŁ /os. (zbierane w autokarze )
  • Dodatkowych ubezpieczeń (kosztów leczenia chorób przewlekłych, kosztów rezygnacji z pielgrzymki)

Informacje:

  • Na wyjazd na Ukrainę konieczne jest posiadanie paszportu ważnego, co najmniej 3 miesiące licząc od daty powrotu do kraju.
drukuj-nowy   kalendarz-nowy
drukuj   rezerwuj
Początek strony