Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

f1-2019

Termin: 2-4.08.2019

Hungaroring – tor Formuły 1 położony niedaleko Budapesztu. Odbywa się na nim Grand Prix Węgier.

1 dzień (2.08.2019 piątek):
Wyjazd we wczesnych godzinach porannych. Przejazd przez Słowację na Węgry. W godzinach popołudniowych przyjazd do Budapesztu i zwiedzanie miasta z Przewodnikiem: Wzgórze Zamkowe - najbardziej reprezentacyjne miejsce w Budapeszcie, Zamek Królewski - siedziba węgierskich królów; kościół Św. Macieja, Baszta Rybacka, z której można podziwiać piękną panoramę miasta. Przejazd na Wzgórze Gellerta, wznoszące się nad płynącym poniżej Dunajem. Obiadokolacja
w restauracji i przejazd na nocleg do hotelu.

2 dzień (3.08.2019 sobota):
Po śniadaniu przejazd na tor na trening i kwalifikacje. Po południu przyjazd do Budapesztu i rejs statkiem spacerowym po Dunaju. Przejazd reprezentacyjną ulicą Andrássyego, Parlament, Opera, Bazylika Św. Stefana, Plac Milenium. Obiadokolacja w restauracji. Powrót do hotelu i nocleg.

3 dzień (4.08.2019 niedziela):
Po śniadaniu wyjazd na tor - Grand Prix Węgier. Po zawodach wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Polski w późnych godzinach nocnych.

 

Cena: 880 złotych /os.

 Cena obejmuje:

  • Przejazd autokarem turystycznym wysokiej klasy
  • 2 noclegi w hotelu*** w okolicy Budapesztu (pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami),
  • wyżywienie: 2 śniadania i 2 obiadokolacje
  • opieka pilota
  • Ubezpieczenie NNW i KL
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

 Cena nie obejmuje:

  • kosztów biletów wstępu na treningi oraz GP : 95EUR /os. (płatne w autokarze) - bilety na trawie, jeżeli będą dostępne to istnieje możliwość zakupu biletów na trybuny - za dodatkową dopłatą. Dzieci poniżej 14 lat są bezpłatnie w towarzystwie płacącej osoby dorosłej (maksymalnie 3 dzieci na osobę dorosłą).

 

drukuj-nowy   kalendarz-nowy
drukuj   rezerwuj
Początek strony