Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wlochy-wycieczka-2018

Termin: 29.05-06.06.2020

Wieczne Miasto - Rzym - od zawsze przyciągało rzesze turystów pragnących poczuć klimat jego niegdysiejszej potęgi, odwiedzić wspaniałe zabytki, obejrzeć dzieła jakie wyszły spod ręki najznakomitszych artystów wszech czasów, czy też wypić najlepsze pod słońcem espresso w kawiarence niedaleko słynnego Placu Hiszpańskiego. Nasze biuro serdecznie zaprasza Państwa do odbycia niezapomnianej pielgrzymki do Rzymu, podczas której czeka na Was moc niezwykłych wrażeń, wspaniała przygoda, a także niezapomniane przeżycia duchowe.

1 dzień (piątek 29.05.2020):
Zbiórka i wyjazd w godzinach wieczornych. Przejazd przez Czechy, Austrię w kierunku Włoch.

2 dzień (sobota 30.05.2020):
W godzinach południowych przyjazd do Padwy: Prato della Vale – słynny plac padewski, nawiedzenie Bazyliki św. Antoniego – modlitwa przy grobie świętego, Msza święta. Wieczorem obiadokolacja i nocleg w hotelu.

3 dzień (niedziela 31.05.2020):
Po śniadaniu przejazd do Watykanu na modlitwę Anioł Pański z udziałem Ojca Świętego. Zwiedzanie Bazyliki i Placu św. Piotra. Nawiedzenie grobu papieża Jana Pawła II w roku 100 Jego urodzin. Spacer po Rzymie: Zamek Anioła, Piazza Navona, Panteon, Piazza Colonna. Wieczorem przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Rzymu.

4 dzień (poniedziałek 1.06.2020):
Po śniadaniu przejazd na całodzienne zwiedzanie Rzymu: Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Panteon, Piazza Navona z Fontanną Czterech Rzek). W godzinach wieczornych powrót do hotelu na obiadokolację
i nocleg.

5 dzień (wtorek 2.06.2020):
Po śniadaniu przejazd do Neapolu i krótkie zwiedzanie, m.in. nawiedzenie Katedry św. Januarego i kościoła San Giuseppe dei Nudi i modlitwa przy grobie ks. Dolindo Ruotolo. Dalszy przejazd do Pompei i nawiedzenie Sanktuarium Królowej Różańca z cudownym obrazem w Pompejach, grobu Bartolomeo Longo. Wieczorem obiadokolacja i nocleg w hotelu w okolicach Sorento.

6 dzień (środa 3.06.2020):
Po śniadaniu przejazd do Sorento i rejs statkiem na wyspę Capri: ogrody Augusta, Katedra, spacer z przewodnikiem po pięknej wyspie, rejs do Neapolu i przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Rzymu.

7 dzień (czwartek 4.06.2020):
Po śniadaniu przyjazd do Casci – nawiedzenie grobu św. Rity – patronki spraw trudnych i beznadziejnych oraz nawiedzenie jednego z cudów eucharystycznych znajdującego się w Bazylice św. Rity, Msza święta. Przejazd do Rocaporeny – dom rodzinny świętej Rity, dom małżeński św. Rity. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Asyżu.

8 dzień (piątek 5.06.2020):
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd i zwiedzanie Asyżu: nawiedzenie Bazyliki św. Franciszka z grobem świętego, spacer po średniowiecznym mieście do Bazyliki św. Klary, Bazylika Matki Bożej Anielskiej. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Włochy, Austrię i Czechy.

9 dzień (sobota 6.06.2020):
Przyjazd i zakończenie pielgrzymki w godzinach porannych.

 

 Cena: 750 złotych + 250 euro

 Cena obejmuje:

  • Przejazd autokarem turystycznym wysokiej klasy z WC, DVD, barkiem i klimatyzacją.
  • 6 noclegów w hotelach (pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami),
  • wyżywienie: 6 śniadań i 6 obiadokolacji
  • opieka pilota
  • rezerwacje Mszy Św. (codziennie będzie odprawiana Msza Św.)
  • Ubezpieczenie NNW i KL

 Cena nie obejmuje:

  • kosztów biletów wstępu, komunikacja miejska, płatne wjazdy do miast, słuchawki, przewodnicy lokalni –  100eur/os. (zbierane w autokarze)

 

drukuj-nowy   kalendarz-nowy
drukuj   rezerwuj
Początek strony