Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

karkonosze

Termin: 24-25.08.2019

Karkonosze to najwyższe pasmo Sudetów, rozciągające się na przestrzeni ok. 70 km - od Przełęczy Szklarskiej na zachodzie do Przełęczy Lubawskiej na wschodzie. Charakterystycznym elementem krajobrazu Karkonoszy są malownicze formy skalne. Wytrwały piechur odnajdzie co najmniej 150 grup skalnych i pojedynczych skałek o osobliwych kształtach, różnej wielkości i wysokości sięgającej do 25 m

1 dzień (24.08.2019 sobota)
Wyjazd o godz. 6:00. Przejazd do Jeleniej Góry, spotkanie z Przewodnikiem i wspólne zwiedzaniu Zamku Chojnik. Dalszy przejazd do Szklarskiej Poręby i zwiedzanie: Wodospad Szklarki oraz Wodospad Kamieńczyk (największy po polskiej stronie Karkonoszy). Wieczorem przyjazd do Pensjonatu w Karpaczu, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2 (25.08.2019 niedziela)
Po śniadaniu zwiedzanie Karpacza – Msza Św. w kościele i spacer po centrum. Przejazd i zwiedzanie świątyni Wang (jedna z 24 zachowanych do dziś drewnianych świątyń norweskich na świecie),. Dalszy przejazd do Świdnicy i krótkie nawiedzenie Katedry oraz wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO Kościoła Pokoju pw. Trójcy Świętej. Obiad w restauracji. Przyjazd na miejsce w godzinach wieczornych.

 

Cena: 270 zł/os. dla minimum 40 osób płatnych

320 zł/os. dla minimum 40 osób płatnych

 

 Cena obejmuje:

  • przejazd autokarem turystycznym
  • nocleg w Pensjonacie w Karpaczu (pokoje 2-, 3-osobowe z łazienkami)
  • obiadokolacja w pierwszym dniu wycieczki,
  • śniadanie w hotelu i obiad w restauracji w drugim dniu wycieczki
  • opieka licencjonowanego przewodnika w czasie wycieczki
  • ubezpieczenie NNW na czas przejazdu

 Cena nie obejmuje:

  • Biletów wstępu  - zbierane na miejscu.

 

drukuj-nowy   kalendarz-nowy
drukuj   rezerwuj
Początek strony