Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferty

bawaria-2019

Termin: 18-21.08.2020

Największy i najbardziej wysunięty na południe kraj związkowy Niemiec to region bogaty w przyrodę, dziedzictwo kulturowe, żywe tradycje i serdeczną gościnność. Malownicze wioski, średniowieczne miasta i bawarska stolica, Monachium, to epitomy autentyczności.

leptokaria

Termin: 27.12.2019-02.01.2020

Leptokaria jest jednym z piękniejszych nadmorskich obszarów Grecji. Położona jest u podnóża pasma Olimpu w odległości 90 km od Salonik. HOTEL**** - znajduje się w odległości ok. 100 metrów od plaży Leptokaryas, u podnóża góry Olimp, 200 metrów od dworca kolejowego. Oferuje on swoim Gościom komfort i doskonałą obsługę. Hotel dysponuje pokojami dwu osobowymi, trzyosobowymi i czteroosobowymi. Ich wyposażenie obejmuje klimatyzację, telewizor, mini kuchnię, telefon. bezpłatny bezprzewodowy internet, lodówkę i wygodną łazienkę z prysznicem.

ateny-wypoczynek-2018

Termin: 20-28.04.2020

Grecja – to ekscytująca kraina słońca, morza i starożytnych ruin, skąpanych w olśniewającym egejskim świetle, która od stuleci budzi zachwyt turystów. Zapraszamy na wspólną podróż po miejscach, gdzie święty Paweł rozpoczynał działalność misyjną na kontynencie europejskim. Zapraszamy do podróżowania śladami Apostoła Narodów.

aida-roma

Termin: 02.02.2020

„Aida” to musical skomponowany przez legendę muzyki pop Eltona Johna do słów Tima Rice’a, jednego z najbardziej znanych autorów tekstów do licznych musicali. Autorami libretta są: Linda Woolverton, Robert Falls i David Henry Hwang, a oryginalna inscenizacja została wyprodukowana przez Disney Theatrical Productions. Miejscem akcji jest starożytny Egipt, a fabuła opowiada o zakazanej miłości Aidy, nubijskiej księżniczki wziętej do niewoli przez Egipcjan, i Radamesa, kapitana egipskiej armii zaręczonego z Amneris, córką faraona. Libretto jest oparte na operze Giuseppe Verdiego pod tym samym tytułem.

fatima

Termin: 10-22.07.2020

Fatima – to jedno z najważniejszych centrów kultu Maryjnego w świecie katolickim – cel pielgrzymek ludzi z całego świata. W tym miejscu w 1917 roku Matka Boska ukazała się trójce dzieci. Obecnie znajduje się tu Bazylika oraz plac dwukrotnie większy od placu św. Piotra w Rzymie.

ateny-wypoczynek-2018

Termin: 09-16.10.2020

Grecja – to ekscytująca kraina słońca, morza i starożytnych ruin, skąpanych w olśniewającym egejskim świetle, która od stuleci budzi zachwyt turystów. Zapraszamy na wspólną podróż po miejscach, gdzie święty Paweł rozpoczynał działalność misyjną na kontynencie europejskim. Zapraszamy do podróżowania śladami Apostoła Narodów.

stena-line

Termin: 1-4.09.2020

Poznaj uroki południowej Szwecji i odwiedź jedno z największych miast w Szwecji. Zaskoczy Cię klimatem, spokojem i ukształtowaniem terenu oraz osobliwą lokalizacją.

kulig-góry

Terminy na 2020 rok

Zapraszamy na wspaniały kulig po przepięknych terenach Przełęczy Kubalonka, która to jest jedną z lepiej znanych miejsc w Beskidzie Śląskim. Trasa przejażdżki biegnie szlakiem turystycznym w kierunku Stecówki. Jadąc tą trasą można podziwiać piękno beskidzkiego lasu, rozkoszować się zapierającymi dech w piersiach widokami. Pęd koni, pochodnie, muzyka beskidzka wprawią w nastrój góralskiego klimatu. który dodatkowo uświetni miła atmosfera palącego się ogniska w góralskiej kolybie.

leptokaria

Termin: 16.02.2020

Chochołowskie Termy to 30 basenów i beczek wypełnionych wodą termalną o właściwościach leczniczych i terapeutycznych. Hydromasaże w wodzie solankowej czy aktywny relaks w basenie pływackim?

wilno-04-2020

Termin: 16-19.04.2020

Zapraszamy na Litwę na obchody Święta Miłosierdzia Bożego. Wilno jest nazywane „Miastem Miłosierdzia”. To w tym mieście siostra Faustyna nie tylko miała objawienia, ale też spotkała swojego powiernika, ks. Michała Sopoćkę, to tutaj namalowany został obraz „Jezu, ufam Tobie” i podyktowana była koronka do Miłosierdzia Bożego. To w Wilnie wreszcie znajduje się obecnie oryginał obrazu.

Początek strony