Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferty

wilno-04-2020

Termin: 16-19.04.2020

Zapraszamy na Litwę na obchody Święta Miłosierdzia Bożego. Wilno jest nazywane „Miastem Miłosierdzia”. To w tym mieście siostra Faustyna nie tylko miała objawienia, ale też spotkała swojego powiernika, ks. Michała Sopoćkę, to tutaj namalowany został obraz „Jezu, ufam Tobie” i podyktowana była koronka do Miłosierdzia Bożego. To w Wilnie wreszcie znajduje się obecnie oryginał obrazu.

lodz

Termin: 21.09.2019

Miasto w centralnej Polsce. Nie jest najczęściej odwiedzanym miejscem w kraju ale stanowi styk kultur: polskiej, niemieckiej, żydowskiej i rosyjskiej. W przeszłości stanowiła centrum przemysłu dziewiarskiego z którym wiąże się większa część łódzkich zabytków.

amsterdam-jesien

Termin: 08-11.11.2019

Amsterdam - miasto sztuki i kultury, znane nie tylko z zabytków i 50 muzeów, ale także z tolerancji i współistnienia kultur. Amsterdam położony jest na 100 wysepkach, jest tu 160 kanałów i ponad 1000 mostów.

berlin

Termin: 19-20.10.2019

Zapraszamy do odwiedzenia Berlina - największego i niezwykle interesującego miasta Niemiec. Od czasu, gdy w XV wieku Hohenzollernowie wznieśli tutaj swoją rezydencję, miasto znajduje się w czołówce najwspanialszych miast Europy.

festiwal-swiatel-berlin

Termin: 12-13.10.2019

Festiwal Świateł to jedna z najbardziej widowiskowych imprez w stolicy Niemiec. Zapraszamy Państwa na niezapomniany spacer pośród pięknie podświetlonych kilkudziesięciu zabytków Berlina, ulic, placów i mostów. Festiwal Świateł odbędzie się już po raz piętnasty, tegoroczna edycja zapowiada się wręcz fantastycznie!

ziemia-swieta-2018

Termin: 15-22.02.2020

Pielgrzymka "U źródeł żywej wody" do Ziemi Świętej jest jedyną w swoim rodzaju. To ziemia umiłowana i wybrana przez Boga. Ziemia, gdzie zrodziła się Ewangelia, w której tkwią korzenie naszej wiary. Nawiedzenie sanktuariów związanych z ziemskim życiem Jezusa, Maryi i Apostołów, to powrót do kolebki wiary chrześcijańskiej i rodzącego się Kościoła. To mozaika ludzi wyznających religię mojżeszową, muzułmańską i chrześcijańską.

termy-niemcy

Termin: 23.11.2019

Termy Szprewaldzkie w miejscowości Burg idealne na zimowy relaks! Baseny o różnym stopniu ciepła i zasolenia, cudowna wioska saun, kominek, pokój relaksu oraz możliwość zamówienia masażu na bazie regionalnych ziół, gwarantują wspaniałą regenerację ciała i umysłu.

karkonosze

Termin: 24-25.08.2019

Karkonosze to najwyższe pasmo Sudetów, rozciągające się na przestrzeni ok. 70 km - od Przełęczy Szklarskiej na zachodzie do Przełęczy Lubawskiej na wschodzie. Charakterystycznym elementem krajobrazu Karkonoszy są malownicze formy skalne. Wytrwały piechur odnajdzie co najmniej 150 grup skalnych i pojedynczych skałek o osobliwych kształtach, różnej wielkości i wysokości sięgającej do 25 m

wlochy-wycieczka-2018

Termin: 29.05-06.06.2020

Wieczne Miasto - Rzym - od zawsze przyciągało rzesze turystów pragnących poczuć klimat jego niegdysiejszej potęgi, odwiedzić wspaniałe zabytki, obejrzeć dzieła jakie wyszły spod ręki najznakomitszych artystów wszech czasów, czy też wypić najlepsze pod słońcem espresso w kawiarence niedaleko słynnego Placu Hiszpańskiego. Nasze biuro serdecznie zaprasza Państwa do odbycia niezapomnianej pielgrzymki do Rzymu, podczas której czeka na Was moc niezwykłych wrażeń, wspaniała przygoda, a także niezapomniane przeżycia duchowe.

ksiaz

Termin: 10.08.2019

Książ to jeden z największych zamków w Polsce. Tak monumentalny i pięknie położony kompleks architektoniczny jest wyjątkowy w skali całej Europy. Odkryj miejsce spotkań koronowanych głów, w którym historia arystokratycznego rodu von Hochberg przeplata się z tajemnicami II Wojny Światowej.

Początek strony